Next Article Szkoła kitesurfingu
Posted in Hobby

Szkoła kitesurfingu

Szkoła kitesurfingu Posted on Sierpień 26, 2017Leave a comment

Chcesz aktywnie spędzić urlop lub wakacje, a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności, które pozwolą ci spędzać czas na wodzie z niesamowitym dreszczykiem? Zapisz się na kurs kite Chałupy, a na pewno się nie rozczarujesz! Nasza szkoła kitesurfingu oferuje ci możliwość opanowania podstaw tego sportu oraz rozwój już posiadanych umiejętności.

Na co na pewno możesz liczyć? Gwarantujemy:
– dostęp do najlepszego sprzętu kitesurfingowego (latawców i desek) renomowanych producentów,
– podział na małe grupy, dzięki czemu instruktor będzie mógł poświęcić ci maksimum uwagi,
– opiekę doskonale wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która zna wszystkie tajniki kitesurfingu i przekazuje je kursantom umiejętnie i z pasją, dbając o zapewnienie im maksimum bezpieczeństwa,
– kurs kite Chałupy zorganizowany w oparciu o międzynarodowe standardy Kiteboarding Organization,
– ukończenie kursu zakończone uzyskaniem certyfikatu, który jest rozpoznawalny na całym świecie.

Oprócz tego możesz u nas liczyć na doskonałą atmosferę i pełną dbałość o to, by czas, który u nas spędzisz, minął ci przyjemnie i możliwie najefektywniej zarówno jeśli chodzi o aktywność (w tym kitesurfing), jak i odpoczynek.

Jako profesjonalna szkoła kitesurfingu dbamy o to, by kursanci mieli możliwość odkrywania zalet tego sportu i zdobywania nowych umiejętności możliwie najefektywniej. U nas możesz liczyć na indywidualne podejście, zaaganżowanie instruktorów i wszystkich pozostałych pracowników ośrodka. W dni bezwietrzne również nie będziesz się nudzić, bo przygotujemy dla ciebie atrakcje, które (podobnie jak kitesurfing) sprawią, że twoja krew będzie szybciej krążyć w żyłach. Pobyt i naukę u nas na pewno zapamiętasz, i to z jak najlepszej strony.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą już teraz i przyjedź do nas na kurs kite Chałupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *