Praca z pasją, czyli produkcja akcesoriów wędkarskich

1 year ago

Wędkarstwo jest sportem dla każdego, ale wymaga od człowieka dużej dozy wytrwałości, spokoju, precyzji, a także zdrowego rozsądku. Aby w pełni się nim cieszyć, należy już na początku skompletować sprzęt, ułatwiający skuteczne wydobywanie z wody rybnych okazów.

Jednym z czołowych producentów akcesoriów wędkarskich jest firma Maver UK, zlokalizowana w mieście Redditch, w hrabstwie Worcestershire w Wielkiej Brytanii. Założona w 1994 roku firma jest dziś największym i najbardziej rozpoznawanym wytwórcą sprzętu wędkarskiego. Asortyment stale rośnie, a przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniając nowe produkty i kreując trendy. Odnotowuje się stały wzrost w odbiorze marki przez opinię publiczną. Już teraz arka w oczach klientów jest stabilna i wiarygodna.

Firma zajmuje się produkcją m.in. słupków, prętów, wędek, kołowrotków, siedzisk i ubrań wędkarskich, pojemników do przenoszenia osprzętu, żyłek, klipsów itp. (wszystko w sensownych cenach). Wszystkie sprzęty wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości, z użyciem najnowszych technologii. Zaprojektowane zostały przez niezawodnych skandynawskich dystrybutorów, którzy od lat pracują w tej branży i doskonale znają się na swojej pracy.

To zaledwie ułamek działalności przedsiębiorstwa. Wydaje ono też czasopismo wędkarskie „Commercial Sense” i publikuje filmy instruktażowe w mediach społecznościowych, jak portal Youtube.

Pracownicy Maver UK biorą udział w wielu akcjach związanych z ekologią i charytatywnością. Działają na różnych frontach i realizują misję firmy, jaką jest rozwój i działanie w zgodzie z naturą.

Własnością producenta jest też sieć jezior Larford Lakes, wypełnionych rybami, ze stanowiskami do połowu dla gości. W miejscu tym organizowane są także rozmaite zawody wędkarskie, jak: MAVER Pairs Final, MAVER British Pole Pairs Final, MAVER Classic, Mega „Match This” oraz letni festiwal.

W ramach spółki uruchomionych zostało kilka marek, skupiających się na wybranej dziedzinie. I tak działają: Maver Match, Maver Carp oraz Maver Specialist. Sklep Maver Carp np. umożliwia nabycie najlepszej jakości sygnalizatorów, odbiorników, podbieraków, a także odzieży wędkarskiej. Produkty zróżnicowano pod kątem stopnia zaawansowania klienta, a także wymierzalnej wartości.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *